Bilimsel Toplantılar

Yayınlar

Organizasyonlar

2022 Biyomühendislik Kulübü & Biyoteknoloji Araştırma Merkezi Araştırma Konferansı
ETKİNLİK | 15 Haziran 2022, Çarşamba 09:30-17:00 Etkinlik Afişi
Biyomühendislik öğrenci kulübümüz tarafından UKÜ Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) ile işbirliği içinde, Imperial College London'dan Prof. Mustafa Djamgoz başkanlığında yıllık konferans düzenlendi. Prof. Dr. Engin Ulukaya (İstinye Üniversitesi, İstanbul) açılış konuşmacısıydı.
Konferans, bilimsel araştırma deneyimlerini paylaşmak ve öğrencileri çalışmalar yürütmeye motive etmek için araştırma öğrencilerini (doktora ve yüksek lisans) akademisyenler ve mentorlarla bir araya getirdi.
ciu-brc-bioengineering-research-event-poster1
2021 Biyomühendislik Kulübü & Biyoteknoloji Araştırma Merkezi Araştırma Konferansı
ETKİNLİK | 28 Ekim 2021, Perşembe 09:30 Etkinlik Afişi

Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) ve Biyomühendislik Bölümü tarafından UKÜ Biyomühendislik öğrenci kulübü işbirliğiyle, Imperial College London'dan Prof. Mustafa Djamgoz başkanlığında her yıl düzenlenen konferans.

Konferans, araştırma öğrencileri çalışmalarını ve deneyimlerini araştırma topluluğuyla paylaşmaya ve öğrencileri motive etmeye teşvik etti.
Açılış Konuşmacısı: Prof. Mustafa Djamgoz, Imperial College London

ciu-brc-bioengineering-etkinlik-poster1
2019 Biyoteknoloji Araştırma Merkezi Mini Araştırma Konferansı
ETKİNLİK | 26 Haziran 2019, Çarşamba 10:00 Etkinlik Fotoğraf
Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) ve Biyomühendislik Bölümü tarafından UKÜ  Biyomühendislik öğrenci kulübü işbirliğiyle, Imperial College London'dan Prof. Dr. Mustafa Djamgoz başkanlığında her yıl düzenlenen konferans.
Konferans, araştırma öğrencilerinin deneyimlerini paylaşmanın ve öğrencileri motive etmenin yanı sıra araştırma çalışmalarını bilimsel toplulukla paylaşmaya teşvik etmeyi amaçladı.
Açılış Konuşmacısı: Prof. Mustafa Djamgoz, Imperial College London
ciu-brc-mini-colloquium-picture1
2019 Kanserle Yaşamak ve Kanser Araştırmalarında Yenilikler Paneli
ETKİNLİK | 6 MART 2019, Çarşamba 16:00 Etkinlik Afiş
UKÜ Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) tarafından Kanser Araştırma Fonu (KAV) işbirliğiyle, Imperial College London'dan Prof. Mustafa Djamgoz başkanlığında düzenlenen panel.
Konuşmacılar: Prof. Mustafa Djamgoz (BRC, KAV, Imperial College London), Prof. Dr. İsmail Toroz (İstanbul Teknik Üniversitesi), Dr. Gülşen Meral (İstanbul Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs), Dr. Ömer Diker (Yakın Doğu Üniversitesi) Hastane)
ciu-brc-kanser-panel-poster1
2018 Biyoteknoloji Araştırma Merkezi Mini Araştırma Konferansı
ETKİNLİK | 27 Haziran 2018, Çarşamba  10:00 – 13:00
Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) ve Biyomühendislik Bölümü tarafından UKÜ Biyomühendislik öğrenci kulübü işbirliğiyle, Imperial College London'dan Prof. Mustafa Djamgoz başkanlığında her yıl düzenlenen konferans.
Konferans, araştırma öğrencilerini deneyimlerini paylaşmanın ve öğrencileri motive etmenin yanı sıra araştırma çalışmalarını bilimsel toplulukla paylaşmaya teşvik etmeyi amaçladı.
Açılış Konuşmacısı: Prof. Mustafa Djamgoz, Imperial College London
2016 Kanserle ilgili Çalışmalar
ETKİNLİK | 25 Kasım 2016, Cuma 12:45 Etkinlik Afiş
UKÜ Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) ile Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Bölümü tarafından düzenlenen seminer.
Seminer, kanserle ilgili son çalışmaları tanıtmayı ve öğretim üyeleri ile öğrencileri bir araya getirmeyi amaçladı.
Konuşmacı: Prof. Mustafa Djamgoz, Imperial College London.
ciu-brc-kanser-calismalar-poster1
2014 Lejyonella ve Lejyoner Hastalığının Turizm Ekonomisine Etkisi
ETKİNLİK | 2 HAZİRAN 2014, Çarşamba 13:00 Etkinlik Afiş
UKÜ Biyoteknoloji Araştırma Merkezi (BRC) ile Mühendislik Fakültesi Biyomühendislik Bölümü tarafından düzenlenen seminer.
Seminer, kanserle ilgili son çalışmaları tanıtmayı ve öğretim üyeleri ile öğrencileri bir araya getirmeyi amaçlıyor.
Konuşmacılar: Prof. Mustafa Djamgoz (BRC, KAV, Imperial College London), Hüseyin Aktig (Kuzey Kıbrıs Otelciler Derneği), Prof. Dr. Turay Yardımcı  (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi), Prof. Dr. Aysin Çotuk (İstanbul Üniversitesi), Yrd. Doç. Dr. Ender Volkan (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi).
ciu-brc-turizm-hastalik-poster1