Yiyecek Hizmetleri

Öğrenci Etkileşimi

Öğrencilerin üniversite yaşantısının önemli bir kısmını geçirdiği kampüste Türk mutfağından dünya mutfağına, ev yemeklerinden hazır ve hızlı yemek ve tatlı çeşitlerinin sunulduğu birçok kaliteli restoran ve kafeterya bulunur. Öğrencilerin istedikleri saatte değişik alternatiflerle yiyecek-içecek ihtiyacını karşılayacağı, arkadaşları ile ders çalışabileceği veya keyifli dakikalar geçirebileceği kafeterya, yemekhane, restoran, pastane, kantin ve benzeri tesisler kampüs bünyesindedir. Kampüste bulunan tüm kafeterya, restoran, yemekhane ve kantinler ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

UKÜ Yiyecek Hizmetleri

Kafe ve Restoranlar

Bits and Bites
Yurtlar bölgesinde bulunan Bits and Bites Türk mutfağının en güzel kebap ve pide çesitlerini hergün 11:00 – 00:00 saatleri arasında öğrencilerin hizmetine sunar.

Bits and Bites’a 3375 (dahili) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Break Point
Öğrenci Merkezinde bulunan kafe, fast food yiyecek çeşitleri, sıcak ve soğuk içeceklerden oluşan menüleri ile hergün 08:00 – 23:00 saatleri arasında öğrencilere hizmet verir. Break Point bünyesinde bulunan, bilardo, dart, play station, langırt gibi oyun alanlarında öğrenciler sosyal aktivitelerde bulunur ve cep sinemasıyla da film izlemenin keyfine varırlar.

Break Point’e 2944 (dahili) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Lake View
UKÜ Öğrenci Merkezi`nde bulunan Lake View, Sardalya firması ile birlikte öğrencilere kesintisiz ve kaliteli hizmet verir. Diyetisyen kontrolünde, hergün birbirinden lezzetli ve sağlıklı menüler hazırlayan Sardalya firması öğrenci yemekhanesinde hergün 07:00 – 09:00 saatleri arasında kahvaltı, 12:00 -14:00 saatleri arasında öğle yemeği, 17:30 -19:30 saatleri arasında ise akşam yemeği hizmetleri sunar.

Haftalık yemek menüsü için tıklayınız.

Lake View’e 2951 ve 2902 (dahili) numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

WayCup
Okulumuzun yurtlar bölgesinde bulunan kafe hergün 08:00 – 00:00 saatleri arasında öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik aperatif yiyecekler, sıcak ve soğuk kahve ürünlerini sunar.

Gusto
Öğrencilere hafta içi ve haftasonu da dahil hergün 08:00 -05:00 saatleri arasında pizza, tantuni ve güveç çeşitleri ile hizmet veren Gusto, sunduğu kaliteli hizmet ile öğrencilerin hoşça vakit geçirdikleri restaurantlardan biridir.

Gusto’ya 3376 (dahili) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

JimmyB Coffee Shop
Okulumuzun öğrenci merkezinde bulunan kafe hergün 08:00 – 00:00 saatleri arasında öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik aperatif yiyecekler, sıcak ve soğuk kahve ürünlerini sunar.

African Gold
Öğrencilere hafta içi ve hafta sonu da dahil her gün 09:00 - 23:45 saatleri arasında Afrika yöresine ait yiyecek ve içecek hizmetleri veren African Gold, sunduğu kaliteli hizmet ile öğrencilerin hoşça vakit geçirdikleri restoranlardan biridir.

Kantinler
Fakültelerde bulunan kantinlerimiz hafta sonu ve resmi tatiller dışındaki hergün 08:00 – 18:00 saatleri arasında öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik aperatif yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler sunar.